VOX to jedna z najsilniejszych polskich marek w segmencie wyposażenia wnętrz. W skład Grupy Kapitałowej VOX wchodzą trzy firmy będące liderami w branży wykończeniowej w Polsce – Meble VOX, Profile VOX oraz Składy VOX

Sieć salonów drzwi i podłóg VOX to 60 punktów sprzedaży zlokalizowanych w całej Polsce. Nasza oferta to bogaty wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wiodących producentów, takich jak: Pol-Skone, D.R.E., Interdoor, Invado, Intenso, CAL. W salonach Klienci znajdą także panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi winylowe. W tym zakresie współpracujemy m.in. z Balterio, Krono Original, Classen, Tarkett, Quick Step.

Od ponad 20 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów wyprzedzając trendy i konkurencję. Jako jedyni na rynku wprowadzamy do sprzedaży własne kolekcje drzwi i podłóg, tworzone przez projektantów VOX.

W każdym z salonów istnieje możliwość skorzystania z usługi transportu oraz montażu, wykonanego przez jedną z 200 Certyfikowanych Ekip Montażowych. Nasze salony współpracują także z architektami, którzy doradzają i pomagają znaleźć klientom optymalne rozwiązania.

Jako sieć stawiamy na wysokie standardy obsługi i komplementarność asortymentu. Nasze salony to miejsca przyjazne dla klientów szukających pomysłu na wymarzone wnętrze.

 

Zespół VOX

Kornel Małaszuk
Handlowiec
Falkon, VOX
tel: +48 697 777 833
Krzysztof Kuszelewski
Handlowiec
BLU, VOX
tel: +48 785 777 055